21. tammikuuta 2013

Kuntojumppaa Koikkalan koululla torstaisin

Torstaista 17.1. alkaen Juvan naisvoimistelijat ry järjestämänä

Kuntojumppa
torstaisin klo 18.30
Koikkalan koululla

Ohjaajana Annastiina Purhonen.

Tunneille osallistuminen edellyttää Juvan naisvoimistelijat ry:n jäsenyyttä,
kevätkauden hinta on 40 eur.

Juvan naisvoimistelijat ry:n sivuilta poimittua:
"Seuran jäseneksi liittyminen oikeuttaa osallistumaan yhdellä maksulla kaikkiin jumpparyhmiin. Seuran jäseneksi liitytään ostamalla jäsenkortti suoraan jumpista. Kortti on ostettava KÄTEISELLÄ, pankki- tai luottokortti ei kelpaa. Maksettu jäsenmaksu on henkilökohtainen, ja kortissa on luettava jäsenen nimi. Opiskelija-alennuksen saaminen edellyttää voimassa olevan opiskelijakortin esittämistä."

Ei kommentteja:

Lähetä kommentti